Škrabadla pro kočky

ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ NA 

NUDNÁ ŠKRABADLA!

Sisalová škrabací podložka KAKTUS
945 Kč

El Čičito! Je úplně jasné, kdo je boss vašeho kočičího kartelu. Pořádnýmu El čičito, ale nesmí chybět tohle škrábadlo, na kterém může názorně předvést své mafiánské kousky.

45
Kartonove skrabadlo pro kocky skateboard (2)
895 Kč

Skateboardové prkno pro čičity! Skateboardové škrabací prkno, pro všechny začínající i pokročilé kočky skateboardisty, je ideální na klasické škrabání, povalování se,...

296
Škrabací pelíšek pro kočičky Koruna, Ø 42 cm
990 Kč

Aby bylo jasné, kdo u Vás panuje! Královský škrabací pelíšek, s vyměnitelnou škrabací podložkou, je určen všem kočičím králům a královnám.

479
kartonove skrabadlo pro kocky (3)
1 290 Kč

Může žít minimalista s kočkou? Tento elegantní škrabací pelíšek, s vyměnitelnou škrabací podložkou, si vaše čičita oblíbí i jako odpočívadlo po náročném lovu....

69
skrabaci podlozka pro kocky (5)
855 Kč

UFO - Unidentified Flying Objects...i kočky mají své předky. Vesmírná škrabací podložka do každého cool kočičího interiéru.

287
skrabaci podlozka pro kocky (3)
855 Kč

Vzhůru na průzkumný lov! Vesmírná škrabací podložka pro kočky do každého cool kočičího interiéru!

374
skrabaci podlozka pro kocky (6)
855 Kč

Nemáte někdy pocit, že je vaše kočka z úplně jiné planety? Vesmírná škrabací podložka pro kočky do každého cool kočičího interiéru!

368
kartonove skrabadlo pro kocky (4)
190 Kč

Náhradní papírová škrabací podložka Škrabací podložka je vyrobená z kartonu, je oboustranná a po jejím znehodnocení se dá opětovně dokoupit. TIP: Pro...

73
9 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení